Opinie
Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.
Bardzo dobre jedzonko! Mniam.
PROMOCJA 10% ZNIŻKI DLA NOWYCH KLJIENTÓW NIE FUNKCJONUJE.
W KOMENTAŻU DO ZAMÓWIENIA ZAZNACZYŁEM, ŻE CHCIAŁBYM SKOŻYSTAĆ, PRZY ODBIORZE USŁYSZAŁEM, ŻE JEST TO NOWOŚĆ A SZEFA NIE MA...